Marian de Kleermaeker

Graag ondersteun ik mensen en organisaties met het slim aanpakken van deze samenwerking. Daarom hebben we samen een training ontwikkeld om professionals - en hun organisaties - inspiratie te bieden en kansen te laten zien rondom netwerken en samenwerking. Dat doen we vanuit de principes van Positieve Gezondheid, aangevuld met netwerktheoriën. Maar dat doen we vooral samen met de mensen in onze trainingsruimte: leren samenwerken is een kwestie van een beetje leren en veel, heel veel inoefenen.

Opdrachten & Ontwikkelingen

Opdracht

Trainer en facilitator

NSPOH
Voor NSPOH geef ik onder andere trainingen op gebied van netwerksamenwerking en Positieve Gezondheid

Ons expertisenetwerk

Jolanda Steunenberg-Wolters

HR manager, bedrijfskundige, organisatieadviseur, een daadkrachtige en energieke HR professional die makkelijk schakelt tussen strategische, tactische en operationele vraagstukken.

Mireille de Wit

Met mijn bedrijf NOT!E ontwikkel en faciliteer ik samen met mijn opdrachtgevers interactieve leerinterventies om elkaars potentieel en bevlogenheid te ontdekken.

Linda de Blaeij

Linda is binnen B-Liz verantwoordelijk voor de planning en organisatie, Ze heeft ruime ervaring in ondersteunende functies binnen verschillende organisaties en branches.